VITAJTE NA STRÁNKE SPOLOČNOSTI,
 

 

ktorej prioritnou činnosťou je poskytovať svojim klientom očakávané riešenia prostredníctvom kvalitných služieb. Na základe našich dlhoročných skúseností na trhu s nehnuteľnosťami a to aj na medzinárodnej úrovni, sme pripravení pre Vás poskytnúť odborníkov, ktorí sa niekoľko rokov úspešne profilovali na riešeniach komplikovaných obchodných prípadov a nadštandardných požiadaviek klientov vstupujúcich do tajomstiev nehnuteľností. Áno, nehnuteľnosti sú tajomstvom a tak k nim treba aj pristupovať. Len málokto je schopný bez odborných skúseností profesionálov toto tajomstvo poodkryť, preniknúť do neho a spoznať pravidlá jeho fungovania. Komu sa to však podarí, až potom vie oceniť aké zisky, poprípade úspory mu nehnuteľnosť je schopná poskytnúť. Preto aj my, ako kolektív skúsených odborníkov pristupujeme k tomuto tajomstvu s úctou a rešpektom, ale najmä odvážne. V tejto súvislosti každý člen nášho teamu vychádza z predpokladu, že: „Neexistujú problémy, len riešenia.“ 
 
Vznik spoločnosti WREG – WORLDWIDE REAL ESTATE GROUP s.r.o. bolo vyslaním signálu klientom, že na realitný trh prišla spoločnosť, ktorá je schopná združiť aj nadnárodné realitné spoločnosti a presadiť sa aj na medzinárodných trhoch a poskytnúť tak svojim klientom možnosť kúpy, predaja alebo prenájmu akéhokoľvek typu nehnuteľnosti takmer všade vo svete a to prostredníctvom domácich expertov na nehnuteľnosti pôsobiacich v danej krajine. Cieľom spoločnosti WREG – WORLDWIDE REAL ESTATE GROUP s.r.o. je poskytovať silného a skúsenosťami a vedomosťami zdatného partnera klientom pohybujúcim sa s rôznymi očakávaniami na trhu s nehnuteľnosťami s absolútnym pochopením ich individuálnych potrieb. Komparatívnou výhodou našej spoločnosti sú hlboké znalosti realitného trhu, schopnosť nášho teamu predvídať trendy, jeho maximálna flexibilita a vysoké pracovné nasadenie. Služby našej spoločnosti siahajú od počiatočných analýz, cez kvalitné právne a ekonomické poradenstvo až po samotnú finálnu obchodnú transakciu.

Spoločnosť WREG – WORLDWIDE REAL ESTATE GROUP s.r.o. prináša a bude prinášať skutočné riešenia, ktoré fungujú a budú fungovať dlhodobo.

Ďakujeme Vám za dôveru, ktorú ste nám kontaktovaním našej spoločnosti prejavili. Sme presvedčení, že naša práca bude hodnotená nie len peniazmi, ale najmä časom.